Uluslararası Yaz Dil Okulları

GLOBAL LEARNING VILLAGE SUMMER SCHOOL

    uls-global-logo-.jpg

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yer alan Global Learning Village Dil Okulu 2011 yılından beri gerek modern akılllı sınıflar eşliğinde verilen dersler, gerek yabancı eğitmenler, gerekse Avrupa Birliği Ölçüt Programı'nı (CEFR) takip eden müfredatlar ile Global Learning Village her seviye ve her yaş için kurslar sunmaktadır. Tüm programlar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olup, yurt dışındaki dil okulları ile olan işbirliği sayesinde de sertifikaları uluslararası standartlarda tanınmaktadır.

Bu bağlamda Global Learning Village Dil Okulu, Uluslararası Yaz Okulu'nu sunmaktan gurur duyar. Sunulan Grup ve Aile paketleri ile herkes programımıza katılabilir. Okullar, gruplar halinde katıldığı takdirde, grup lideri kurs ücretinden muaf tutulacaktır. Yaz Okulu, 21 farklı ülkenin katılımcıları ile çok uluslu ve çok kültürlüğü olacağından, gerçek bir Uluslararası Yaz Okulu olacaktır. Kursun yapılacağı ve konaklanacak yerin resimleri için; http://www.globallearningvillage.com' u ziyaret edebilir, Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine aklınıza takılan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Haziran-Ağustos tarihleri arasında istediğiniz dönemde 2 veya 4 haftalık programlara katılım sağlayabilirsiniz!

2 Haftalık Program fiyatları 700 – 800 -  900 Euro (Paket içeriğine göre değişmekte)

4 Haftalık Program 1000 – 1400 - 1600 Euro (Paket içeriğine göre değişmekte)

Not: 10 kişilik katılım sağlanması halinde grup liderinin tüm giderleri ücretsiz olacaktır!

 

AUBURN UNIVERSITY

uls-auburn-logo.jpg

Anlaşmalı kurumumuz olan Auburn University Montgomery Amerika, bu yıl da öğrencilerimize ayrıcalıklı fiyatlarla yaz okulunun kapılarını açmış bulunuyor. Haziran- Temmuz aylarında gerçekleştirilecek yaz okuluna başvurmak için  www.aum.edu/esl. Linkindenbaşvuru formlarına ulaşabilir, 8 ile 16 hafta arasında değişen programa katılabilirsiniz. Hafta içi yoğunlaştırılmış İngilizce derslerinin yanı sıra hafta sonları gerçekleştirilecek gezilerle Amerika' yı keşfetme fırsatı sizleri bekliyor. 8 haftalık program ücreti; 1700 dolar, 16 haftalık program ücreti ise; 3400 dolar olup, ücrete uçak bileti dâhil değildir. (Kitaplar, sağlık sigortası, yurt, yemek ve kayıt ücreti hariç)

Daha detaylı bilgi için; http://www.auburn.edu/academic/international/esl/ web sitesini ziyaret edebilir, Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

 

 

 

INTERNATIONAL & ENGLISH LANGUAGE PROGRAMS AT THE UNIVERSITY OF WASHINGTON

 uls-whashington-logo.png

Anlaşmalı üniversitemiz olan University of Washington Amerika, bu yıl da Bezmialem Vakıf Üniversitesi öğrencilerine Yaz Döneminde İngilizce kursları ile sizleri bekliyor. Üniversitenin açtığı farklı programlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://uwielp.wordpress.com/about/ linkini inceleyebilir, Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine sorularınızı yöneltebilir veya Uluslararası İlişkiler Ofisine uğrayabilirsiniz.

 

 

 

McGILL UNIVERSITY

  uls-mcgill-logo.jpg

Kanada'da yer alan üniversite, 20 Haziran- 29 Temmuz 2016 tarihleri arasında uluslararası öğrenciler için Yaz Dil Programı açmış bulunuyor.

6 haftalık program ücreti 2200 Kanada Doları olmakla birlikte ayrıntılı bilgi için;

https://www.mcgill.ca/continuingstudies/prospective-students/english-and-french-intensive-application/international-students ,

https://www.mcgill.ca/continuingstudies/programs-and-courses/languages linklerini inceleyebilir veya Uluslararası İlişkiler Ofisine uğrayabilirsiniz.

2016 Yaz Broşürü: https://www.mcgill.ca/continuingstudies/files/continuingstudies/scs_sum_ielc.pdf

 

 

LOYOLA UNIVERSITY CHICAGO

 uls-loyolo-logo.jpg

Amerika’nın Chicago şehrinde bulunan Loyola Üniversitesi, yabancı dilini geliştirmek isteyen öğrenciler için; 2 aylık ve 4 aylık yabancı dil programları düzenlemektedir.

      12  Aylık dil programları; 23 Mayıs – 24 Temmuz 2016 ve 27 Temmuz – 12 Ağustos 2016 olmak üzere, 2 dönem olarak yapılması planlanmaktadır. 1. dönem dil programı başvuruları için son başvuru tarihi 15 Nisan, 2. dönem dil programı başvuruları için son başvuru tarihi 15 Mayıs 2016’ dır.

4 aylık dil programı için ise son başvuru tarihi; 15 Nisan olup, program 23 Mayıs -  12 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır.

Ayrıntılı bilgi için; http://www.luc.edu/esl/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2016 ELLP English Language Learning Program Broşür için tıklayınız

2016 ELLP English Language Learning Program Tarih ve Fiyat Listesi için tıklayınız